NosPloty #3 19.07.2016r.

rodzinna gazetka

NosPloty #3 19.07.2016r.

Postprzez Szczerbateq » Wt lip 19, 2016 18:37

Witam wszystkich serdecznie!~~




Zmobilizowałem się do tego, aby złożyć kolejny numer. Tak, musiałem pozbyć się cząstki siebie, czyli lenia. Jednak głównie moim motorem do działań był Sovusek, którego wszem i wobec ogłaszam swoim VICE. Część tego, co zobaczycie tutaj będzie jego skromnym, ale ogromnie bezczelnym dziełem.




Ten numer będzie wyjątkowo długi, bo materiału uzbierało się od groma. Od razu zapewniam, że gazetę będziemy prowadzić WSPÓLNIE! Tyle w ramach wstępu, zapraszam do przeczytania trzeciego numeru.

Obrazek

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________




Minęły kolejne 4 lata, odkąd mogliśmy gościć w Polsce najlepsze europejskie drużyny na imprezie Euro 2012. Teraz po raz kolejny mieliśmy okazję wziąć udział w tej imprezie, ale w roli gości. Francja, Paryż, bagietki... Udzieliło się to również w świecie NosTale. Spotkaliśmy się całą rodziną (czyt. bandą kiboli) na trybunach FC NosVille. Podczas zbierania się naszej paczki zostaliśmy sfotografowani przez miejscowy monitoring.




Za Izą widać petardę błyskową, którą ukryła za plecami. Ale ciiii... Nikt nic nie widział. Albo to Sisu, podpalacz i kibol. O dziwo, pochowali pałki teleskopowe. Nawet nie pytam gdzie, bo to już podchodzi pod cenzurę... :lol: :lol: :lol:

Z tego co się dowiedziałem, to nasza ekipa wybrała się we Francji do Nicei. A już chyba nie muszę mówić, co tam się działo... Przypadek? Nie sądze :D

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________




*** Tutaj będzie typowa reklama. Nic ciekawego, możecie to pominąć, ale nie polecam, bo potem są same petardy. Przysiądźcie i doczytajcie ten slogan, zróbcie meliski czy coś. ***

Ostatnimi czasy zarząd organizuje nowy konkurs, zupełnie odmienny. Jest to FamArt, czyli kompletna popierdółka. Robisz SSa, przerabiasz go, wysyłasz i wysysasz pieniążki z rodzinnego konta. Brzmi ciekawie? Oczywiście, tylko trzeba się postarać. Mamy przeciek apropos nagród. Może was to zachęci.!

1 miejsce: 9kk *APELUJĘ*
2 miejsce: 6kk *SISU, JEŻELI TO CZYTASZ*
3 miejsce: 3kk *NIE GNIEWAJ SIĘ ZA PRZECIEK, PO PROSTU MUSIAŁEM*

Nagrody są obiecujące, macie o co walczyć.

P.S Najlepszą pracę obiektywnie skrytykuję na ramach NosPlot, chyba, że będzie to moja praca, to wybaczcie. :lol:

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Macie melisę? Środki uspokajające? To lecimy.!




Będzie to naprawdę bezczelny news, pełen oskarżeń. Wynalazł go Sovusek i uznałem, że możemy to wsadzić do tegoż numeru. Będzie on potwornie długi, a nazwaliśmy go:




Brzmi ciekawie? To dopiero początek. Zapewne wielu z was zastanawia się, kto siedzi po 2 stronie monitora. (Wystarczy mi, że widziałem jedną osobę z TOPki, od tego momentu moje życie nie będzie już takie samo... XD) Tak więc, Sovusek zainteresowany postacią nowego zastępcy ToriegoPl postanowił poszperać w Internecie. I wyszedł z tego niezly nius. Nius godny Złotej Palmy. Dobra, szczegół. Czas przedstawić to, co czeka na pokazanie. :D

Zaczęło się niewinnie, samotny poszukiwacz przygód... Nick ToriPl... Niby nic, a jednak. Wybrał klasę łucznika, jedyną realną, przyszłościową... Mijały dni, tygodnie, miesiące. Osiągnięcie 84lvl zajęło mu dobre 4lata. To już budzi pewne podejrzenia. Jego natura jest skryta. Właściwie nic o nim nie wiemy. ALE! Czegoś sie dowiedzieliśmy się o jego przeszłości, o dziwo, negatywnie.




Jednak to nie wszystko! Dotarliśmy do archiwum forum NosTale. Po wpisaniu ToriPl w wyszukiwaniu odnajdujemy 3 pola:

-Reklamę naszej fam
-Wielkanocną FPM
-I reklamę rodziny Dexxon

Dexxon? Musieliśmy tam zajrzeć. I czego sie dowiedzieliśmy? Post napisany przez :Freaky:'ego. A w nim informacja o tym, że...




Również wyszukiwanie nicku ToriPl w zakładce "Użytkownicy" dało niesamowite wyniki. ToriPl jak pokazuje oficjalne forum NosTale jest, bądź był KOBIETĄ!




KOBIETA, KOBIETA, KOBIETA! ToriPl był kiedyś szefową fam. Sovek pokusił się o kliknięcie w tamtejszy link, do działu rekrutacji. No super, widzę, że kiedyś próbował dostać się m.in. MTWK. Ale nie to nas przeraziło! TO CO JEST TAM NAPISANE ZSZOKOWAŁO NAS TOTALNIE!




Członkini... brzmi ciekawie, a przecież doskonale wiemy, że Tori wielokrotnie nas zapewniał, że jest PEŁNOPRAWNYM MĘŻCZYZNĄ!

Wnioski są proste: Albo ToriPl nas okłamuje, albo jest postacią kupioną, albo ma rozdwojenie jaźni. To pozostawiam do oceny czytających. Nie powinniśmy dochodzić do pochopnych wniosków, ale co innego nam pozostaje? Jedynie czekać na to, co powie sam zainteresowany...

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pozdrawiają:

Redaktor Bezczelny, Szczerbateq.
VICE Redaktor Bezczelny, Sovusek.

P.S. Nie wywalajcie nas, po prostu nasza bezczelność sięgnęła zenitu :D
Avatar użytkownika
Szczerbateq
 
Posty: 127
Dołączył(a): Wt paź 06, 2015 17:29
Lokalizacja: Cylloan

Postprzez » Wt lip 19, 2016 18:37

 

Re: NosPloty #3 19.07.2016r.

Postprzez Sovusek » Wt lip 19, 2016 19:38

Nic dodać, nic ująć :>
Avatar użytkownika
Sovusek
 
Posty: 55
Dołączył(a): Wt paź 06, 2015 18:54
Lokalizacja: Cylloan

Re: NosPloty #3 19.07.2016r.

Postprzez Sisu » Wt lip 19, 2016 22:46

No to teraz zobaczymy co odpowie Tori :D
Swoją drogą ich forum wyglądało tak jak forum mojej pierwszej fam: garmy.fora.pl
Numer mi się podoba, a najbardziej NEWS NUMERU :)
Avatar użytkownika
Sisu
 
Posty: 1049
Dołączył(a): N sie 10, 2014 11:50

Re: NosPloty #3 19.07.2016r.

Postprzez Pysia » Śr lip 20, 2016 22:17

Mam zajrzeć Toriemu pod spódniczkę?
W życiu często by­wamy po­niewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci.
Avatar użytkownika
Pysia
 
Posty: 24
Dołączył(a): N sie 10, 2014 12:38

Re: NosPloty #3 19.07.2016r.

Postprzez Sisu » Śr lip 20, 2016 22:18

A czy to jest spódniczka w kratę? Wołałbym nie :(
Avatar użytkownika
Sisu
 
Posty: 1049
Dołączył(a): N sie 10, 2014 11:50

Re: NosPloty #3 19.07.2016r.

Postprzez Pysia » Śr lip 20, 2016 22:19

Boisz się, że zobaczę węża?
W życiu często by­wamy po­niewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci.
Avatar użytkownika
Pysia
 
Posty: 24
Dołączył(a): N sie 10, 2014 12:38

Re: NosPloty #3 19.07.2016r.

Postprzez Sisu » Śr lip 20, 2016 22:21

Niech najpierw właściciel węża się wypowie co tam pod kiecką hoduje :P
Avatar użytkownika
Sisu
 
Posty: 1049
Dołączył(a): N sie 10, 2014 11:50

Re: NosPloty #3 19.07.2016r.

Postprzez ToriPl » So lip 30, 2016 16:30

Sam numer jest dosyć ciekawy, pomijając news ze mną związany, trzeci numer gazety jest praktycznie totalną odskocznią od tego, co było pokazane wcześniej, spodziewałem się odrobinę więcej tekstu niżeli obrazków, lecz mimo to numer jest naprawdę dobry, pozostaje mi tylko wytłumaczyć się z 'oskarżeń' które mi zarzucono.



Szczerbateq napisał(a):Wnioski są proste: Albo ToriPl nas okłamuje, albo jest postacią kupioną, albo ma rozdwojenie jaźni.

Internet to ciekawe miejsce, możesz w nim zakładać jeszcze więcej masek niż w prawdziwym życiu, jedną z jego największych zalet i jednocześnie wad jest to, że nic w nim nie ginie i coś, co pierwotnie zostało stworzone przez kogoś jako żart, czy eksperyment, przez innych może zostać uznane za coś całkowicie innego.

Po tylu latach forum nadal nie wygasło, a ja wciąż posiadam dostęp do swojego konta i możliwość edycji postów, co jest jednoznaczne z tym, że tamta Tori i ten Tori to jedna i ta sama osoba, pomijając już mniej dbałą w tamtych latach, ale znaczącą interpunkcję w obu przypadkach.





Szczerbateq napisał(a):Zapewne wielu z was zastanawia się, kto siedzi po 2 stronie monitora. (Wystarczy mi, że widziałem jedną osobę z TOPki, od tego momentu moje życie nie będzie już takie samo... XD) Tak więc, Sovusek zainteresowany postacią nowego zastępcy ToriegoPl postanowił poszperać w Internecie.

Szczerbateq napisał(a):Zaczęło się niewinnie, samotny poszukiwacz przygód... Nick ToriPl... Niby nic, a jednak. Wybrał klasę łucznika, jedyną realną, przyszłościową... Mijały dni, tygodnie, miesiące. Osiągnięcie 84lvl zajęło mu dobre 4lata. To już budzi pewne podejrzenia.

Tak wielkie zainteresowanie moją osobą i porównywanie mnie do 'topki' schlebia mi niezmiernie, pomińmy fakt, że poziom postaci i czyjś wygląd tak naprawdę nie są ważne i nawet gdybym faktycznie był 'kupniakiem' to nie miałoby to większego znaczenia do momentu w którym nie udawałbym kogoś, kim nie jestem i w którym starałbym się rozwijać rodzinę w której aktualnie się znajduję.

Odrobinę bawi mnie fakt, że musiałem się tłumaczyć z tych 'oskarżeń' ale mam nadzieję, ze udało mi się zaspokoić ciekawość moich 'fanów,' czekam z niecierpliwieniem na następny numer gazetki, w przyszłości zostawcie moją spódniczkę i to co jest pod nią w spokoju. :roll:
Avatar użytkownika
ToriPl
 
Posty: 435
Dołączył(a): Śr gru 30, 2015 13:33

Postprzez » So lip 30, 2016 16:30

 


Powrót do NosPloty [ZAWIESZONE]

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron